• Chceme vnést harmonii do Vašeho života
  • Prostory Studio Šanti Liberec
  • Prostory Studio Šanti Liberec
  • Prostory Studio Šanti Liberec
  • Prostory Studio Šanti Liberec
  • Prostory Studio Šanti Liberec
  • Prostory Studio Šanti Liberec
  • Prostory Studio Šanti Liberec
Chceme vnést harmonii do Vašeho života1 Prostory Studio Šanti Liberec2 Prostory Studio Šanti Liberec3 Prostory Studio Šanti Liberec4 Prostory Studio Šanti Liberec5 Prostory Studio Šanti Liberec6 Prostory Studio Šanti Liberec7 Prostory Studio Šanti Liberec8

JARMILA BHAVATARINI BARTOŠOVÁ

Jmenuji se Jarmila Bartošová a je mi 53 let. Během svého krásného života jsem prošla mnohými kurzy a semináři, které se týkaly mého duchovního růstu. Jsem Mistr učitel Reiki, zasvěcená od Kranti Niritya, u které jsem prošla roční školou seberozvoje a sebepoznání na všech dostupných úrovních, dále jsem absolvovala roční školu Tantry. Po usilovném hledání jsem našla svoji cestu – cestu k lásce, cestu k otevřenému srdci a cestu ke svobodě. Na této cestě jsem našla svého guru Premavatara Srí Swámiho Vishwanandu, který mne inicializoval před 3 lety jako Učitele Atma Kriya joga, což je učitel Duchovní jogy (v současné době je 189 učitelů na celém světě). Tyto techniky duchovní jogy, které jsou přes 5 tisíc let staré, Vám otevírají Vaše srdce, zklidňují Vaši mysl a vedou Vás k sobě samým. Mojí cestou je Bhakti, oddanost, láska a otevřené srdce. Již 3 roky pořádám kursy Duchovní jogy, které jsou pro všechny lidi otevřeného srdce. Né každý je na Duchovní jogu připraven.

V roce 2013 jsem absolvovala výukový kurz Či kungu (čínská meditace v pohybu) u Michala Ďura, který se sám několik let učil od Šaolinských mnichů. Práce lektorky v této oblasti řeší moji fyzickou schránku. Techniky jsou jedinečné  a unikátní v tom, že cvičíme techniky 8 brokátů jinovou a jangovou část od Šaolinských mnichů. Většinou se obecně cvičí pouze jinová část.

V roce 2013 jsem také absolvovala lektorský kurz Loona Dance a individuální roční školu v oblasti tance a ženství u Lucie Kupcové. S tématikou ženství se potkáváme na každém kroku. Není mezi námi žena, která by neřešila nějaký problém buď na fyzické či psychické úrovni. Téma ženství je velké téma, které stojí za to jej hluboce prozkoumat a pozdvihnout tak úroveň ženy jako takové. Pořádám pravidelné kursy tance – neboli Pánevní dno v tanci. Tanec je nazván „ Tanec radosti pro ženy „.

V roce 2013 jsem se setkala s Renatou  Sahani Skálovou a absolvovala jsem u ní „Školu pánevního dna – metodu 3x3“. Jsem lektorkou této metody již 2 roky. Tato metoda jako první řeší problematiku pánevního dna ženy komplexně v rovině fyzické, emoční i energetické. Každá žena by měla tyto informace slyšet od jakékoliv certifikované lektorky pánevního dna pro ženy.

Jako zasvěcená Moon mother /Měsíční matka/ od Mirandy Gray, pořádám pravidená setkání pro ženy – tzv. Požehnání lůna, která je 5 x do roka. Ženy se mají možnost zúčastnit Celosvětové meditace pro ženy, která je velkým darem pro ženu.

V roce 2014 jsem obdržela Dar Darů od Balijského šamana Agunga, který mi předal kompletní harmonizační techniky, které pomáhají lidem v jejich potížích. Za Agungem jezdili lidé z celého světa více než 30 let. Agung vždy  pomohl mnoha lidem v jejich zdravotních potížích.


Je mnoho lamp, ale světlo je jenom jedno. Je mnoho cest, ale všechny vedou k jedinému, k lásce. Energie lásky je nejmocnější energie, kterou člověk může zažít, pprocítit a která nikdy nezanikne.


Více informací najdete na mém webu www.bhavatarini.cz

 

Moje kurzy

CVIČENÍ ČCHI-KUNG ÚPLŇKOVÝ ON HEALING

ATMA KRYIA JÓGA

TANEC RADOSTI PRO ŽENY
OM HEALING PROBUZENÍ SVÉ ŽENSKÉ SÍLY
POŽEHNÁNÍ A LÉČENÍ ŽENSKÉHO LŮNA  

 

AKTUÁLNÍ TERMÍNY KURZŮ TOHOTO LEKTORA NALEZNETE ZDE

 

^