• Chceme vnést harmonii do Vašeho života
  • Prostory Studio Šanti Liberec
  • Prostory Studio Šanti Liberec
  • Prostory Studio Šanti Liberec
  • Prostory Studio Šanti Liberec
  • Prostory Studio Šanti Liberec
  • Prostory Studio Šanti Liberec
  • Prostory Studio Šanti Liberec
Chceme vnést harmonii do Vašeho života1 Prostory Studio Šanti Liberec2 Prostory Studio Šanti Liberec3 Prostory Studio Šanti Liberec4 Prostory Studio Šanti Liberec5 Prostory Studio Šanti Liberec6 Prostory Studio Šanti Liberec7 Prostory Studio Šanti Liberec8

Mgr. KLÁRA JENŠOVÁ

Krásný den. 

Mé jméno je Klára "Layen" Jenšová.

Již po řadu let pracuji jako hlasový pedagog a vyučuji hudební obory: sólový zpěv, příčná flétna a klavír. Pracovala jsem na střední pedagogické škole a na gymnáziu v Liberci, kde jsem vyučovala hudební výchovu a pracovala také jako hlasový poradce pro individuální i skupinovou výuku.

V současné době učím ve svých soukromých hodinách kolem třiceti žáků týdně a v příštím roce nastupuji jako vysokoškolský pedagog hudební reedukace (muzikoterapie) na Univerzitě v Liberci. 

Moji studenti každoročně pořádají několik koncertů v rámci Libereckého kraje a účastní se soutěží po celé České republice.

Od dubna letošního roku pořádám seminář "Zpěvem k sobě", o kterém Vás touto cestou chci informovat.

Dovolte mi prosím představit Vám náplň semináře Zpěvem k sobě.

Prožitkový seminář/kurz je rozdělen do tří částí. Každá část je realizována jednou za měsíc. 

V první části si vysvětlíme, jak správně nasadit tón, jak pracovat se svým hlasem a jak s ním pracovat. Dále jak správně dýchat a využít celou kapacitu těla pro správné použití zvuku. Naučím Vás, že i Vy sami dokážete být tzv. "tibetskou mísou" a budete se tak moci otevřít přívalu nové léčebné energie. 

Řekneme si, co jsou to léčivé tóny a vibrace a jak je můžeme využít v našem každodenním životě. Naučíme se tzv. "vypnout" a zaposlouchat se do své vlastní vnitřní hudby, kterou má v sobě každý z nás, a pomocí hlasu uvolnit napětí z celého těla a mysli.

Vysvětlím Vám, jak nastavit rovnováhu mezi pravou (ženskou) a levou (mužskou) mozkovou hemisférou a jak si pomocí svého hlasu zpřístupnit plný tok Vaší prány – "životní energie", která Vám otevře možnost přechodu do vyšších úrovní bytí.

V části druhé pracujeme na pročištění čakrového systému za pomoci Vámi zpívaných léčebných tónů a za použití "Solfeggio frekvencí", vokálů a manter budeme rezonovat celým naším organismem tak, aby se mohl vyladit na optimální úroveň klidu a pohody. Naučím Vás pracovat s tzv. vokály a jak je správně zapojit do své každodenní mluvy a ukážeme si, jak moc Vás toto použití správného tónu ovlivňuje i ve Vaší práci a v komunikaci s ostatními lidmi. 

Řekneme si o výběru "zdravé" hudby, jak efektivně hudbu vybrat a poslouchat tak, aby i naše tělo mohlo na příval léčebných tónů správně reagovat.

Ve třetí části se po celkovém opakování částí předchozích a jejich aplikaci v životě ☺ dostaneme k použití slov a léčebných tónů v písních. Naučíme se zpěv gregoriánských chorálů a zazpíváme si naše lidové i dnešní modernější písně jak jednohlasně, tak ve vícehlasém zpěvu. 

Dovolte mi tedy Vás co nejsrdečněji pozvat na mnou vedené semináře, kde Vám ukáži, že zpívat umí opravdu každý, i když nám v dětství či mládí mnohdy říkali něco jiného…

S láskou a přáním krásného dne

se na Vás těší

Klára Jenšová, Mgr.

Aktuální kurzy:

AKTUÁLNÍ TERMÍNY KURZŮ TOHOTO LEKTORA NALEZNETE ZDE

^